Yaşam

2 hafta önce boşanan Mehmet Aslantuğ, Gözde Akpınar ile aşk iddiasını yalanladı.

dergi Topluluğun ibretlik çiftleri arasında gösterilen Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ çifti, 27 yıllık evliliklerini 29 Mayıs’ta el ele tanıştıkları adliyede tek celsede noktaladı. Evliliğini dostane bir şekilde sonlandıran isim Aslantuğ, iş adamı Liken Akpınar ile aşk tartışmasına karıştı.

“HİÇ BİRLİKTE OLMADIK, BİLMİYORUM”

Boşanmadan 6 ay önce Onan’la evlerini ayırdığı söylenen Mehmet Aslantuğ’un bir süredir Gözde Akpınar ile yakın ilişkisi olduğu ve basından gizli yaşadıkları iddia edildi. Hakkında çıkan dedikoduların ardından gazeteci Birsen Altuntaş’a konuşan Mehmet Aslantuğ, Gözde Akpınar hakkında “Hiç görüşmedik. Hiç tanışmadığım insanlarla dedikodular çıkıyor. Cevap vermeye bile gerek duymuyorum” şeklinde konuştu.

GÖZDE AKPINAR’DAN İLK ADIM

Öte yandan iş insanı Gözde Akpınar, Mehmet Aslantuğ ile daha önce görüşmediğini, avukatı aracılığıyla feragatname yayımlatmak için harekete geçtiğini ifade etti. Instagram hesabından açıklama yapan Akpınar, “‘Pazartesi günü ne yapacaksın?’ “Öyle deseler tazminat davası açacağım aklıma gelmezdi. Hayat, biz planlar yaparken başımıza gelen saçmalıklardır. Dünya ne yazık ki boktan ve aptal insanlarla dolu. Her neyse, güvende kalın.”

haber-yakakent.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu