Haber

Trabzonspor’a teşekkür ziyareti

Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Ataman, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından başlattıkları yardım kampanyaları nedeniyle Trabzonspor’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, maçı izlemek isteyen depremzedelerin ağırlanabileceğini duyurdu.

Trabzonspor’un UEFA Konferans Ligi Play-Off’unda mücadele edeceği Basel maçı öncesi Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Ataman bordo-mavili kulübü ziyaret etti. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde gerçekleştirilen ziyarette Genel Sekreter Ömer Sağıroğlu, Başkan Yardımcısı Zeyyat Kafkas, yönetim kurulu üyelerimiz Sami Karaman, Lokman Sadıklar, Zafer Göktaş ve Coşkun Öztürk katıldı.

VALİ USTAOĞLU: BUNDAN DAHA YETERLİ SORUMLULUK OLMAZTrabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, depremzedelere kısa sürede katkı sağlayan ve öncülük eden Trabzonspor’un ilklerin takımı olduğunu belirterek teşekkür etti. Vali Ustaoğlu, “Trabzonspor bir futbol takımından daha fazlası olduğunu ve ilklerin takımı olduğunu bir kez daha göstermiştir. Kampanyaların öncülüğünü yapmıştır. Bundan daha iyi bir sosyal sorumluluk olamaz. Bölgeye 500 tır yardım ulaştırılmıştır. Trabzonspor gibi bir markası olan Trabzon’dan.”ÖMER SAĞIROĞLU: TÜM TARAFTARLAR KENDİ TAKIMLARIYLA GELEBİLİR

Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, Trabzonspor’un 16 Şubat’ta oynayacağı Basel maçında tribünlerde tezahürat yapılmayacağını, maça gelmek isteyen depremzedeleri ağırlayabileceklerini söyledi. Sağıroğlu, “Taraftarlarımız maça gelirken oyuncaklar getirecekler ve bu oyuncaklar depremden etkilenen çocuklarımız için hızlıca deprem bölgesine gönderilecek. Maça gelecek tüm takım taraftarlarımız da gelebilirler. renk kardeşliğini göstermek adına kendi grup formalarıyla stadyuma gidiyorlar.Basel maçı için protokol tribünü kulübümüze tahsis edip depremzedelere yardım ediyorlar.” gençlik ve SporBakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na da teşekkür ederiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu